Menu Zamknij

Hej dziewczyno!

WITAMY W CAROLINE BUTIK

Fajnie, że jesteś z nami!
Nasze pierwsze kroki stawialiśmy w mediach społecznościowych. Chcemy abyś u nas zagościła na dłużej. Dobry gust, najnowsze trendy, pasja, to wszystko nakręca nas do wyszukiwania pięknych rzeczy. Dlatego znajdziesz tutaj odzież z Włoch, Francji, Polski. Z największą starannością i dbałością o szczegóły zestawiamy sobą elementy każdej kolejcji.

Zobacz sama!

Dołącz do nas!

"Moda przemija, styl pozostaje."

COCO CHANEL

W naszym butiku znajdziesz nie tylko piękne ubrania i dodatki, nasza marka to przede wszystkim klasa. Damy aby nasze kolekcje wyróżniały się na tle innych. Z nami będziesz wyjątkowa!

X

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Caroline Butik Sebastian Mróz Bądzów 100B 67-222 Jerzmanowa . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityka prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres
email do kontaktu kontakt@carolinebutik.com.pl lub tel.: +48 729 910 440